Pozostaw wiadomość

Już dostępne!
Kotły gazowo-olejowe.

Czytaj więcej

Kotły Parowe, Kotły Wodne, Kogeneracja

Język plen

O firmie

BOSCH PRODUCENT KOTŁÓW PAROWYCH I WODNYCH

Bosch to największy na świecie producent przemysłowych kotłów parowych i wodnych. Kotły te przeznaczone są dla wszystkich gałęzi przemysłu. Od 1865 roku wyprodukowano ponad 110 000 kotłów do blisko 165 krajów świata. Naszym atutem jest modułowa perfekcja i gwarancja najwyższej jakości wykonania za korzystną cenę. O wysokiej jakości naszych wyrobów świadczy bogata lista referencyjna. Profesjonalny serwis fabryczny gwarantuje bezpieczeństwo i spokój naszych Klientów. Nasza firma stanowi dzisiaj część światowego koncernu Bosch. Do połowy roku 2012 kotły sprzedawane i dystrybuowane były pod nazwą LOOS, teraz połączyliśmy siły i wspólnie działamy pod nazwą Bosch. W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.


2016-12-06

Referencje

O wysokiej jakości naszych wyrobów świadczy bogata lista referencyjna. Naszym atutem jest modułowa perfekcja i gwarancja najwyższej jakości wykonania za korzystną cenę.

Więcej informacji (PDF 1,6MB)

ZAPYTAJ

2016-12-06

Historia

Wiele istotnych rozwiązań, tzw. Kamieni milowych – w kotłach, energetyce i inżynierii ochrony środowiska pochodzi z firmy LOOS. W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

Więcej informacji (PDF 0,5MB)

ZAPYTAJ

2016-12-06

Partnerstwo

Kompetencja i zaufanie zapewnia optymalne rozwiązania techniczne. Zajmujemy się produkcją kotłów od 1865 dbając równocześnie o odpowiednie szkolenia techniczne dla projektantów, wykonawców i pracowników obsługi. W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

Więcej informacji (PDF 0,5MB)

ZAPYTAJ

© 2022 Corsario.pl, DESIGN: corsario