Pozostaw wiadomość

Już dostępne!
Kotły gazowo-olejowe.

Czytaj więcej

Kotły Parowe, Kotły Wodne, Kogeneracja

Język plen

Programy praktyk oraz stażu

Rozwój poprzez budowanie doświadczenia i sieci kontaktów w czasie studiów jest idealnym startem w dorosłe życie zawodowe. Jeśli interesuje Cię energetyka, przemysł energetyczny lub innowacja w zakresie automatyki to jesteśmy idealnym miejsce dla Ciebie.

 

Firma LOOS Centrum już od ponad 25-lat buduje sektor kotłów przemysłowych w Polsce. Jeśli jesteś zainteresowany pracy w rodzinnej firmie w której stawia się na rozwój oraz innowację to zapraszamy do składania aplikacji, z przyjemnością Cię poznamy. Sprawdź jakie możliwości rozwoju czekają na Ciebie w LOOS Centrum.


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres praca@loos.pl

Z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

© 2022 Corsario.pl, DESIGN: corsario