Pozostaw wiadomość

Już dostępne!
Kotły gazowo-olejowe.

Czytaj więcej

Kotły Parowe, Kotły Wodne, Kogeneracja

Język plen

KOTŁY PAROWE W ENERGETYCE PRZEMYSŁOWEJ

Oferujemy wysokosprawne urządzenia dla zaawansowanej technologii parowej – łączymy liczne korzyści z bardzo wysoką efektywnością energetyczną. Produkujemy kotły parowe o wydajności od 175 do 55000 kg/h dla szerokiej gamy zastosowań w wielu wariantach wyposażenia, zależnie od indywidualnych potrzeb Klienta. Jesteśmy światowym liderem w branży, a naszą pozycję umacnia m.in. stosowanie zintegrowanych systemów automatyki i regulacji. Wszystkie rozwiązania wypracowaliśmy sami poprzez wieloletnią praktykę i badania inżynieryjne, dlatego też posiadamy stały dostęp do części zamiennych, również dla systemów starszej generacji. Nasze kotły parowe doskonale sprawdzają się w wielu sektorach przemysłu, pokrywając zapotrzebowanie na ciepło i parę w ramach różnorodnych procesów produkcyjnych czy technologicznych. Nieustannie dążymy do tego, by kotły parowe w energetyce przemysłowej jeszcze lepiej spełniały swoją funkcję, w wymierny sposób przyczyniając się m.in. do generowania oszczędności.

Korzyści: maksymalna efektywność energetyczna, niesamowita oszczędność mediów i niezawodność. Ponadto bardzo duża komora parowa gwarantuje zawsze wystarczający zapas pary, a inteligentne sterowanie marki Bosch zapewnia wygodną i w pełni automatyczną pracę kotła. Doskonałość oferty tkwi w szczegółach.

2016-10-26

UNIVERSAL Kotły parowe U-MB

Kocioł w pełni zintegrowany, spełniający wszystkie wymagania stawiane obecnie nowoczesnym kotłom parowym dla mniejszego zapotrzebowania pary w zakresie od 200 do 2000 kg/h. Kocioł składa się z kilku modułów doskonale i korzystnie dopasowanych do potrzeb użytkownika. Bardzo wysoka sprawność i efektywność energetyczna dzięki zastosowaniu zintegrowanego ekonomizera. Automatyka zapewnia komfortowe sterowanie kotłem.

Więcej informacji o kotłach parowych (PDF 3,4MB)

ZAPYTAJ O PRODUKT

2016-10-26

UNIVERSAL Kotły parowe UL-S, UL-SX

Kotły typu UNIVERSAL UL-S w zakresie wydajności od 1250 do 28000 kg/h są trójciągowymi kotłami z dużą komorą parową. Opatentowana w roku 1952 konstrukcja kotła parowego stanowi podstawę naszego niekwestionowanego sukcesu w budowie największych przemysłowych kotłów. Korzyści: Wysoka efektywność energetyczna i dynamika przy zmiennym zapotrzebowaniu pary. Stabilna praca w szerokim zakresie obciążeń i wydajności. Wysoka jakość pary dla wymagających odbiorców. Kotły UNIVERSAL przeznaczone są dla odbiorców przemysłowych i strefy usługowej.

Więcej informacji o kotłach parowych (PDF 3,4MB)

ZAPYTAJ O PRODUKT

2016-10-26

UNIVERSAL Kotły parowe ZFR, ZFR-X

Przemysłowe kotły parowe UNIVERSAL z dwiema płomienicami są produkowane w zakresie wydajności od 18000 do 55000 kg/h. Są to kotły trójciągowy z tylną komorą nawrotną spalin chłodzoną wodą. Wysoka efektywność energetyczna i elastyczność pracy przy zamiennym zapotrzebowaniu pary. Wysoka jakość pary spełnia wszystkie wymagania w zakresie średnich i większych wydajności.

Więcej informacji o kotłach parowych (PDF 3,4MB)

ZAPYTAJ O PRODUKT

2016-10-20

UNIVERSAL Kotły parowe U-ND, U-HD

Mocna kompaktowa konstrukcja dla małego i średniego zapotrzebowania na parę. Typoszereg kotłów parowych UNIVERSAL U-ND, U-HD o zakresie wydajności 175 do 3200 kg/h oparty jest na kotle płomienicowo-płomieniówkowym. Konstrukcja ta łączy zalety dużej objętości komory parowej z efektywnością energetyczną urządzenia. Wysoka jakość pary i stabilność ciśnienia dla wymagających odbiorców. Przyjazna obsługa i eksploatacja.

Więcej informacji o kotłach parowych (PDF 3,4MB)

ZAPYTAJ O PRODUKT

Pliki (1)

© 2022 Corsario.pl, DESIGN: corsario