Pozostaw wiadomość

Już dostępne!
Kotły gazowo-olejowe.

Czytaj więcej

Kotły Parowe, Kotły Wodne, Kogeneracja

Język plen

Kotły wodne

Efektywność energetyczna plus pakiet korzyści. Opracowana przez firmę Bosch konstrukcja trójciągowych kotłów wodnych doskonale sprawdza się w wysoko- i niskociśnieniowych instalacjach do wytwarzania gorącej wody – kotły te zapewniają bardzo efektywne wytwarzanie energii. Proponujemy dopasowane do potrzeb rozwiązania w zakresie mocy od 650 do 38 000 kW. Dobór kotła i jego wyposażenie są ściśle powiązane ze specyfikacją dostarczoną przez Klienta oraz z możliwością rozszerzenia zamówienia o wiele opcji i wariantów. Produkowane przez nas kotły wodne znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu – współpracujemy zarówno z lokalnymi przedsiębiorstwami, jak i z koncernami prowadzącymi działalność w skali światowej (naszymi Klientami były takie firmy jak np. Coca-Cola, Siemens, Nestle). Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty dokumentujące bezpieczeństwo kotłów, również w kontekście ochrony środowiska. O sprawności i skuteczności naszych produktów przesądza fakt, że stosujemy zaawansowane i innowacyjne technologie, które uzupełniamy ponad 150-letnim doświadczeniem w branży. Stawiamy na sprawdzone, pewne rozwiązania.

Korzyści: maksymalna efektywność energetyczna i sprawność; oszczędność paliwa i mediów oraz najwyższa możliwa dyspozycyjność. Dodatkowo inteligentny system sterowania firmy Bosch zapewnia wygodną i w pełni zautomatyzowaną obsługę kotła.

2016-10-26

UNIMAT Kotły wodne UT-L

Kocioł wodny typu UT-L jest idealnym rozwiązaniem dla systemów centralnego ogrzewania, lokalnych źródeł ciepła o zróżnicowanych profilach zastosowań. Konstrukcja ta zapewnia bardzo efektywne wytwarzane energii. Zakres produkcji od 650 do 19200 kW. Korzyści: Wyśmienity Eko-Audyt.

Więcej informacji o kotłach wodnych (PDF 3,4MB)

ZAPYTAJ O PRODUKT

2016-10-26

UNIMAT Kotły wodne UT-M

Kocioł wodny UT-M o sprawdzonej trójciągowej konstrukcji stosowany jest od dziesiątek lat w przemyśle. Szeroki zakres zastosowań w przemyśle, zakładach ciepłowniczych i energetyce. Zakres produkcji od 750 do 19200 kW. Korzyści: Wysoka efektywność energetyczna, efektywna trójciągowa konstrukcja, prosta obsługa i serwis.

Więcej informacji o kotłach wodnych (PDF 3,4MB)

ZAPYTAJ O PRODUKT

2016-10-26

UNIMAT Kotły wodne UT-H

Kocioł wodny UT-H o konstrukcji trójciągowej stosowany przy wysokich wymaganiach odnośnie ciśnienia i temperatury oraz w ciepłownictwie i w technologii cieplnej. Wysoka efektywność energetyczna dla średniego i dużego zapotrzebowania na ciepło w zakresie od 820 do 18300 kW.

Więcej informacji o kotłach wodnych (PDF 3,4MB)

ZAPYTAJ O PRODUKT

2016-10-26

UNIMAT Kotły wodne UT-HZ

Kocioł wodny UT-HZ zapewnia niezawodną i wydajną dostawę ciepła, wysoką efektywność energetyczną dla szerokiego zakresu zapotrzebowania. Zakres produkcji od 13000 do 38000 kW. Opatentowana w roku 1952 konstrukcja kotła stanowi podstawę niekwestionowanego sukcesu firmy w budowie największych kotłów wodnych dla energetyki przemysłowej i zawodowej.

Więcej informacji o kotłach wodnych (PDF 3,4MB)

ZAPYTAJ O PRODUKT

© 2022 Corsario.pl, DESIGN: corsario